Scroll Top

formy podpory

projektu žatva

O podpore
1

Ak máte túžbu podporiť nás, existujú viaceré možnosti.
V prípade finančnej podpory prevodom na účet môžete použiť tieto platobné údaje:
IBAN: SK2011000000002935200162 (Tatra Banka)
Poznámka:misiezatva

To najmenej a zároveň to najviac, čo môžeme od teba prijať je tvoja modlitba za náš tím, celý priebeh misií, ale najmä za srdcia ľudí, ktorých stretneme, aby boli úrodnou pôdou, ktorá prinesie úrodu.

Ak Ťa oslovila myšlienka Laických ľudových misií a máš túžbu stať sa ich súčasťou, môžeš sa zapojiť do viacerých aktivít a sprievodných podujatí. Pre bližšie informácie nás kontaktuj na email: info@misiezatva.sk

Dlhodobo sa snažíme hľadať pomoc a zdroje, ktoré nám pomôžu fungovať a robiť veci kvalitne. Medzi tieto zdroje patria rôzne projekty a granty, príspevky od podporovateľov, či 2% z dane. Je to však len malá časť. Uvedomujeme si, že naše možnosti sú obmedzené a sami to nezvládneme, preto potrebujeme Vašu pomoc.

Veríme, že Bohu máme dať to najlepšie, čo máme. Ak Vám, ako i nám, leží na srdci generácia mladých ľudí, tak Vás pozývame ísť s nami do toho, zapojiť sa a podporiť nás, aby sme spoločne mohli dať to najlepšie, čo máme.

…môj Boh splní každú vašu túžbu podľa svojho bohatstva v sláve v Kristovi Ježišovi. A Bohu a nášmu Otcovi sláva na veky vekov. (Flp 4,19-20)